Strona główna LUBACZÓW Tragedia w Oleszycach. Znaleziono zwłoki zaginionej kobiety

Tragedia w Oleszycach. Znaleziono zwłoki zaginionej kobiety

0
Reklama

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionej 61-latki z Oleszyc. Kobieta wyszła z od swoich znajomych w miejscowości Zabiała. Kiedy nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania rodzina zgłosiła zaginięcie. Prowadzone prawie cała noc poszukiwania niestety zakończyły się odnalezieniem ciała kobiety. W poszukiwania zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

Wczoraj przed godzina 19 dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zaginięciu osoby w miejscowości Zabiała. Zaginiona kobieta około godz. 17 wyszła od swoich znajomych i nie dotarła do domu. Z zebranych informacji wynikało, że ostatni raz była widziana na drodze prowadzącej z Zabiałej do Oleszyc.

Reklama

Z uwagi na bardzo złe warunki meteorologiczne, silny wiatr, policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP, funkcjonariuszami Straży Granicznej niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni, a także rejony okolicznych miejscowości. W działaniach zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

Ostatni kontakt telefoniczny był z 61-latką po godz. 20, kobieta twierdziła, że nie wie gdzie jest i nie wie jak wrócić do domu. Około godz. 2, na polach uprawnych pomiędzy miejscowościami Stare Oleszyce i Zalesie policjanci odnaleźli ciało kobiety, które zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci kobiety.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!