Strona główna LUBACZÓW Tragedia w Oleszycach. Znaleziono zwłoki zaginionej kobiety

Tragedia w Oleszycach. Znaleziono zwłoki zaginionej kobiety

0
Reklama

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionej 61-latki z Oleszyc. Kobieta wyszła z od swoich znajomych w miejscowości Zabiała. Kiedy nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania rodzina zgłosiła zaginięcie. Prowadzone prawie cała noc poszukiwania niestety zakończyły się odnalezieniem ciała kobiety. W poszukiwania zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

Wczoraj przed godzina 19 dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zaginięciu osoby w miejscowości Zabiała. Zaginiona kobieta około godz. 17 wyszła od swoich znajomych i nie dotarła do domu. Z zebranych informacji wynikało, że ostatni raz była widziana na drodze prowadzącej z Zabiałej do Oleszyc.

Reklama

Z uwagi na bardzo złe warunki meteorologiczne, silny wiatr, policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP, funkcjonariuszami Straży Granicznej niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni, a także rejony okolicznych miejscowości. W działaniach zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

Ostatni kontakt telefoniczny był z 61-latką po godz. 20, kobieta twierdziła, że nie wie gdzie jest i nie wie jak wrócić do domu. Około godz. 2, na polach uprawnych pomiędzy miejscowościami Stare Oleszyce i Zalesie policjanci odnaleźli ciało kobiety, które zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci kobiety.

Reklama
Poprzedni artykułPoszukiwania poległych w Bieszczadach archeologiczną imprezą 2021 roku
Następny artykułPijany kierowca autobusu chciał zawieźć dzieci na zimowy wypoczynek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj