Strona główna STALOWA WOLA Tragedia przy wycince drzew. Nie żyje 51-latek

Tragedia przy wycince drzew. Nie żyje 51-latek

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do jakiego doszło przy wycince drzewa w miejscowości Jastkowice. Nie żyje 51-letni mężczyzna przygnieciony przez drzewo.

Wczoraj przed godziną 19 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie przygniecionym przez drzewo w miejscowości Jastkowice.

Jak ustalono 51-letni mieszkaniec gminy Pysznica udał się do lasu po drewno. Kiedy nie wrócił przed zapadnięciem zmroku zaniepokojony syn zaczął go szukać. W lesie odnalazł leżącego, nieprzytomnego ojca przygniecionego przez ścięte drzewo. Uwolnił go, a następnie rozpoczął resuscytację, którą kontynuowały po przybyciu inne służby. Pomimo podjętych czynności ratunkowych życia mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu czynności prowadzili policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia.  

Apelujemy o ostrożność przy prowadzeniu tego typu prac. Wykonując prace w gospodarstwie, w lesie, nie róbmy tego w sposób rutynowy. Zawsze pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa, których przestrzeganie zapobiega utracie zdrowia, a nawet życia. 

Poprzedni artykułKto wygra wybory w Rzeszowie? [SONDA]
Następny artykułMiał zostać zatrzymany, ukrył się przed policją we wnęce kominowej
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here