Strona główna SPORT To koniec. Polacy odpadli z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej

To koniec. Polacy odpadli z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej

0

Dziś w Sankt Petersburgu odbył się trzeci mecz Polaków na tegorocznych rozgrywkach EURO 2020. Niestety, mimo dwóch strzelonych bramek, nasza drużyna pożegnała się z mistrzostwami.

Reprezentacja biało-czerwonych pod wodzą Paulo Sousy nie zagra w 1/8 finału EURO 2020. Dziś nasze orły przegrały ze Szwecją (3:2).

Polacy przed meczem wierzyli, że wygrana pozwoli na dalsze rozgrywki. Niestety, już w drugiej minucie straciliśmy bramkę. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 i mimo, że do 90 minuty wynik był wyrównany 2:2, w doliczonym czasie gry decydująca bramka padła ze strony Szwedów.

Polacy nie wygrali na tegorocznym EURO 2020 żadnego meczu. Ze Słowacją przegraliśmy 2:1, z Hiszpanią zremisowaliśmy 1:1.