Strona główna KOLBUSZOWA To był bardzo intensywny czas kampanii. Tomasz Buczek podsumowuje ostatnie dni

To był bardzo intensywny czas kampanii. Tomasz Buczek podsumowuje ostatnie dni

0
Reklama

Tomasz Buczek to jedyny mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Mało tego, ma on realną szansę na zdobycie mandatu, jest bowiem liderem listy Konfederacji na Podkarpaciu. Ostatni tydzień był dla niego bardzo intensywny. Sprawdźmy, co robił.

Przedsiębiorca z Kolbuszowej przemierzający całe Podkarpacie swoim traktorem którego symbolicznie nazwał Traktorem Wolności aby zaznaczyć sprzeciw wobec polityki energetycznej, klimatycznej, rolnej i suwerennościowej jaką prezentuje UE wobec Polski! 

Reklama

W poniedziałek Tomasz Buczek  przedpołudniem uczestniczył w debatach w Polskim Radio Rzeszów oraz w TVP3 i w konferencji prasowej na Rzeszowskim Rynku. 

We wtorek poza odwiedzinami kandydata Traktorem Wolności Kolbuszowej i Mielca, Buczek z kolegami z listy odwiedził także gospodarstwo rolne Eweliny Szczutko w powiecie rzeszowskim w gminie Dynów- także kandydatki z list Konfederacji. Tam w nietypowej scenerii (na pastwisku wśród bydła mlecznego jakie hoduje młoda rolniczka) zorganizowali konferencję prasową którą zrelacjonowała TVP: 

W środę na Podkarpacie przyjechał wesprzeć start Tomasz Buczka sam lider Konfederacji – marszałek Krzysztof Bosak. Konfederaci odwiedzili o 9:00 Stalową Wolę gdzie mówili o obronności i przemyśle zbrojeniowym: 

O 13:00 byli już w Krośnie gdzie także licznie przybyli mieszkańcy tego regionu co możemy zobaczyć na zdjęciach: 

Tego dnia finałowe wydarzeniem była wizyta w stolicy naszego województwa. O godzinie 18:00 na licznie wypełnioną płytę Rynku przybyli wyborcy aby posłuchać z jakim programem Buczek i jego koledzy z listy idzie do wyborów. Wystąpienie kolbuszowianina można obejrzeć tutaj:

Czwartek i Piątek był dla Buczka nie mniej intensywny. W Czwartek Traktorem odwiedził jeszcze mieszkańców w Nowej Dębie i Tarnobrzegu oraz zorganizował w Rzeszowie Konferencje prasową na temat spraw bezpieczeństwa Polski po ujawnionych faktach na temat aresztowań polskich żołnierzy broniących naszych granic: 

Piątek zakończył się także konferencją prasową w sprawie śmierci młodego polskiego żołnierza broniącego naszych granic przed nacierającymi intruzami. Śmierć zadana młodemu żołnierzowi nie może być śmiercią bezsensowną! Buczek krytykował tu polityków z PO Trzeciej Drogi (PSL i PL 2050) i Lewicy oraz ich wspierające środowiska celebryckie z Agnieszką Holland twórczynią Zielonej Granicy, aktorką Kurdej-Szatan czy Janiną Ochojską. Wszystkie te partie i osoby mają krew na rękach polskiego żołnierza- stwierdził Buczek- przywołując tu zachowanie ww. podczas początków trwania wojny hybrydowej na polsko-białoruskiej granicy. Całość nagrania tutaj: 

Tak intensywna kampania budzi podziw nie tylko u konkurencji politycznej, ale i została ona zauważona w mediach ogólnopolskich. Aktywność Buczka odnotowano w ogólnopolskich dziennikach telewizyjnych i portalach internetowych:

O kandydaturze Buczka i szansach, jakie ten ewentualny jego mandat w PE mógłby mieć pozytywne skutki dla Kolbuszowej wypowiadał się zarówno radny Piotr Panek, jak i burmistrz Grzegorz Romaniuk. Wybory już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca. Wybierzmy mądrze.

Materiał sfinansowany przez KW Konfederacja Wolność i Niepodległość.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!