Strona główna POLITYKA Tłumy na pikniku Grzegorza Brauna na Lisiej Górze

Tłumy na pikniku Grzegorza Brauna na Lisiej Górze [FOTORELACJA]

2211
2

Liczne rodziny z dziećmi pojawiły się na pikniku zorganizowanym przez komitet Grzegorza Brauna na Lisiej Górze. Kandydat chętnie pozował do zdjęć z mieszkańcami i głosił konieczność odbudowywania relacji społecznych.

W „strefie uśmiechu” przy muzyce z akordeonu można było skorzystać z atrakcji przygotowanych dla dzieci tj.:

gry i konkursy, zabawa z animatorami, balony, bańki mydlane, maskotka niespodzianka, malowanie twarzy, fotobudka oraz fotografia profesjonalna (portrety rodzinne), dmuchańce, wata cukrowa.

Mieszkańcy mogli wypić kawę z kandydatem na urząd prezydenta oraz zrobić z nim zdjęcie.

Piknik poprzedziła konferencja podczas, której kandydat w otoczeniu mieszkańców miasta (nie pochodzących z Rzeszowa) skrytykował Konrada Fijołka za „wykluczenie” i „ksenofobię” jaką prezentują przybywający do Rzeszowa sprzymierzeni z kandydatem tzw. „totalnej opozycji” samorządowcy:

Zainspirowały nas wypowiedzi sojuszników, którzy przybywają ostatnio całymi pielgrzymkami, a może to raczej sabaty czarownic zlatują się do Rzeszowa w sukurs naszym kontrkandydatom i to z ich ust padają takie słowa: nie wpuszczajcie obcych do Rzeszowa.

Dodawał, że segregacja etniczna jest równie bezprawna jak segragacja sanitarna.

2 KOMENTARZE

  1. Jakie piękne wydarzenie! Przynajmniej w Rzeszowie dzieciaczki mogły wreszcie odżyć po katordze tzw. „nauki” zdalnej, rujnującej ich wrażliwą psychikę i umiejętności społeczne. Lockdown jest nielegalny, nieskuteczny i totalnie szkodliwy. Dość z tym cyrkiem, Polacy żądają pełnego powrotu normalności! Spośród czwórki kandydatów w Rzeszowie tylko poseł Braun ogarnia co się naprawdę tutaj od przeszło roku dzieje i chce z całej mocy walczyć o wolność przynajmniej dla rzeszowian… Oby nie zmarnowali oni tej szansy! Cała Polska patrzy w tamtą stronę…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here