Zablokowana jest droga wojewódzka nr 723 relacji Sandomierz – Tarnobrzeg. Zderzyły się tam, dwa pojazdy osobowe fiat stilo i opel corsa. W zdarzeniu ranne zostały dwie osoby dorosłe i 8 letnie dziecko. Na chwilę obecną na tym odcinku, droga zablokowana jest w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

Dziś po godz. 8, dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do, którego doszło na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu – droga wojewódzka nr 723,  relacji Sandomierz – Tarnobrzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca fiatem stilo, nie zachowała należytych środków ostrożności i zderzyła się z oplem corsą. Siła uderzenia obróciła corsę, która zjechała na pobocze drogi, przy którym stała kobieta i dziecko. W wypadku ranna została kierująca corsą, piesza i 8 letnie dziecko.

Na chwilę obecną droga na tym odcinku jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy dla pojazdów jadących od Tarnobrzega przez ul. Cichą, a od Sandomierza przez ul. ks. Piętaka.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.