Strona główna KULTURA Tak się bawiła Gmina Niebylec. Upalnie ale radośnie (FOTO, VIDEO)

Tak się bawiła Gmina Niebylec. Upalnie ale radośnie (FOTO, VIDEO)

0
Reklama

Od dłuższego czasu na ten weekend czekało wielu mieszkańców Gminy Niebylec. Dni gminy to zawsze udana zabawa, okazja do spotkań ze znajomymi i stała atrakcja w czasie wakacji. W sobotę godz. 16 mecz siatkówki pomiędzy gospodarzami: Gminą Niebylec, a Powiatem Strzyżowskim. Spotkanie zostanie rozegrane na hali sportowej, w tym też miejscu od godz. 19 wystawione zostaną fotografie autorstwa Bartłomieja Bary przedstawiające „Cztery pory roku”. Na pobliskim stadionie o godz. 18 zatańczy zespół polonijny „Rudomianka” z Litwy, a od 20 rozpocznie się zabawa taneczna, do której zagra zespół „Expert Music”.

W niedzielę wystąpiły zespoły działające przy miejscowym Ośrodku Kultury, które po zaprezentowaniu swoich talentów zostały nagrodzone przez wójta gminy Zbigniewa Koraba.

Reklama

O godzinie 17 na scenę z wkroczyli wyczekiwani muzycy z zespołu Piersi. Pomimo upału nie brakowało chętnych do śpiewania z gwiazdami estrady i tańców w rytm skocznej muzyki. Wokalista Adam Asanov w dowcipny sposób komentował żar lejący się z nieba i mimo wszystko zachęcał do zabawy. Sam piosenkarz pochodzący z Rzeszowa wspominał, że grający na trąbce Erwin Żebro wywodzi się z terenu Gminy Niebylec, a dokładnie z Konieczkowej.

Po tym koncercie wystąpili jeszcze „TEX” „SKYNOWA” i „TOP ONE” , które wprowadzili w klimat dyskoteki pod gwiazdami. Oczywiście organizatorzy nie zapomnieli o dzieciach, dla których przewidziano animacje i dmuchańce, a na wszystkich zgłodniałych nie tylko dobrej zabawy, ale i kulinarnych pyszności czekała bogata oferta gastronomiczna.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Poprzedni artykułWiktoria Miąso z CWKS Resovia z brązowym medalem ME w skoku wzwyż
Następny artykułW Przemyślu przeszedł Marsz Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!