Strona główna JAROSŁAW Tak niewiele brakuje, by pomóc sercu Matyldy!

Tak niewiele brakuje, by pomóc sercu Matyldy!

0
Reklama

Matylda ma poważne problemy z sercem. Brakuje kilku tysięcy złotych by zebrać milion, potrzebny na dalsze leczenie dziewczynki!

Niespełna dwuletnią dziewczynkę czeka poważna operacja, która uratuje jej zdrowie. W Polsce nie wykonuje się operacji, której potrzebuje dziewczynka. Trwa zbiórka pieniędzy na wyjazd do Stanów i operację przez zmarykańskich specjalistów. W akcję pomocy angażują się mieszkańcy całego regionu.

Reklama

Lekarze mówią, że już wtedy może okazać się, że nie mamy czasu! Dlatego z całego serca błagamy Was o wsparcie! Musimy zebrać gigantyczną kwotę, bo operacja w USA nie jest refundowana, a kosztuje krocie! To jednak jedyna nadzieja Matyldzi na życie…– piszą z prośbą o pomoc rodzice.

Pochodząca z Jarosławia dziewczynka choruje na ciężkie nadzastawkowe zwężenie zastawki mitralnej, VSD, nieprawidłowy spływ żył płucnych, ujście lewej górnej żyły płucnej do zatoki wieńcowej.

https://www.siepomaga.pl/matylda-momot
Poprzedni artykułZałamanie pogody. Czekają nas intensywne opady deszczu
Następny artykułBuczek do Tuska w Tarnobrzegu: „Co zrobiliście w Parlamencie Europejskim żeby chronić polskie rolnictwo?” [video]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!