Strona główna RZESZÓW Szykuje się remont kolejnych orlików w Rzeszowie. Miasto zgodziło się na obniżenie...

Szykuje się remont kolejnych orlików w Rzeszowie. Miasto zgodziło się na obniżenie kosztów

0
Orlik przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie/ fot. UM Rzeszów
Reklama

Do 17 sierpnia miasto czeka na oferty od wykonawców na remont trzech boisk sportowych typu orlik, znajdujących się na ul. Słocińskiej, ul. Skrajnej oraz ul. Starzyńskiego. Miasto zgodziło się także na obniżenie żądanych kwot.

Przypomnijmy, że w połowie czerwca władze Rzeszowa ogłosiły przetarg na modernizację trzech boisk sportowych typu orlik. Początkowo miasto czekało na oferty od wykonawców od 29 czerwca, ale po pewnym czasie przekładano terminy składania ofert. Urząd miasta zmienił także żądane kwoty za wykonanie tych inwestycji.

Reklama

Aktualnie rzeszowski ratusz czeka na oferty od wykonawców do 17 sierpnia 2021 roku. Na obiekt przy ul. Słocińskiej miasto planuje wydać 471 172 zł (przed obniżką było to 482 535,00 zł), na obiekt przy ul. Skrajnej 403 132,50 (przed obniżką było to 445 140,00 zł), a na obiekt przy ul. Starzyńskiego 403 132,50 zł (przed obniżką było to 422 325,00 zł).

Jak czytamy w dokumentacji przetargowej, przyszły wykonawca będzie odpowiedzialny za wymienę nawierzchni do gry w piłkę nożną, naprawę ich obrzeża oraz poprawę odwodnienia terenu.

Budynki przy tych boiskach także czeka gruntowny remont. Odnowione mają zostać elewacje, a także wnętrza.

Źródło: UM Rzeszów

Poprzedni artykułGmina Wojaszówka wypożycza turystom w weekend kajaki za darmo i promuje region. Te widoki są tego warte
Następny artykułPijany 17-latek chciał zaimponować koledze. Dachował jeepem i kłamał

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!