Strona główna JAROSŁAW Szukają sprawcy rozboju. Groził nożem w sklepie

Szukają sprawcy rozboju. Groził nożem w sklepie

0

Policjanci z Komendy Powiatowej w Jarosławiu poszukują mężczyzny, który 12 września dokonał rozboju w jednym ze sklepów na ul. Limanowskiego w Jarosławiu. Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem ukradł z kasy pieniądze. Publikujemy zdjęcie z monitoringu z prośbą do osób, które rozpoznają tego mężczyznę o kontakt z jarosławskimi policjantami.


Policjanci Wydziału Kryminalnego jarosławskiej komendy poszukują mężczyzny, który 12 września br. około godz. 14.40 dokonał rozboju w jednym ze sklepów przy ul. Limanowskiego. Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem, ukradł z kasy pieniądze.Publikujemy zdjęcie z monitoringu z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy. Jest to mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy czarne krótkie, oczy ciemne. Ubrany był w czarną koszulkę z krótkim rękawem, czarne krótkie spodenki oraz białe sportowe buty. Na twarzy miał założoną czarną maseczkę.  Mężczyzna posiadał  tatuaże na prawym i lewym ramieniu.
Jeżeli ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nr telefonu 47 8241 310 lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym jarosławskiej komendy pod nr telefonu 47 8241 322.

Poprzedni artykułNowe 41 zakażeń na Podkarpaciu, w Łańcucie zmarło 4 pacjentów
Następny artykułZmarł proboszcz parafii w Krasnem. W czwartek pogrzeb