Strona główna JAROSŁAW Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego w placówki opiekuńczej

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego w placówki opiekuńczej

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 54-latka, który w niedzielę oddalił się z placówki opiekuńczej w Jarosławiu. Ze względu na stan zdrowia pensjonariusza o jego zaginięciu pracownicy niezwłocznie powiadomili służby ratunkowe. Mężczyzna został odnaleziony i przekazany do ośrodka pomocy. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W niedzielę po godz. 23, policjanci z jarosławskiej komendy zostali powiadomieni o zaginięciu 54-letniego pensjonariusza jednego z miejscowych ośrodków pomocy, gdzie przebywał.  Mężczyzna bez podania przyczyny opuścił teren ośrodka i udał się w nieznanym kierunku. Stan jego zdrowia powodował obawy opiekunów o jego życie. Mężczyzna nie był zdolny do samodzielnej egzystencji i wymagał przyjmowania leków, dlatego niezwłocznie powiadomili Policję o jego zaginięciu.

Reklama

Ze względu na realne zagrożenie życia i zdrowia mężczyzny, mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Dokonali sprawdzeń placówek medycznych, dworców, pustostanów, parków i innych miejsc ogólnodostępnych na terenie Jarosławia oraz okolic Radymna. Przeszukali okolice ogródków działkowych oraz trenów przyległych do rzeki San.

W działaniach brali udział funkcjonariusze z jarosławskiej jednostki, przewodnik z psem służbowym, mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu oraz policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie z dronem. Do poszukiwań włączyła się także Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza STORAT.

Wczoraj rano, zaginiony został odnaleziony w Radymnie. Na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego. 54-latek nie potrzebował pomocy medycznej, został przekazany pod opiekę pracownikom placówki opiekuńczej.

Poprzedni artykułUkradł auto ze stacji paliw. Policyjny pościg za 19-latkiem
Następny artykułUchodźca z Ukrainy ugrzązł w lesie w aucie. Potrzebował pomocy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!