Strona główna SANOK Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 34-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 34-latka

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania 34-latka, którego życie mogło być zagrożone. W działania oprócz policjantów zaangażowali się się także druhowie OSP i ratownicy GOPR. Funkcjonariusze odnaleźli zaginionego mężczyznę i przekazali go służbom medycznym.

Wczoraj przed godziną 20, dyżurny sanockiej Policji otrzymał informację o zaginięciu mężczyzny. Z relacji zgłaszającej wynikało, że 34-latek może chcieć targnąć się na swoje życie. Mundurowi wiedzieli, że w tej sytuacji ważna i cenna jest każda minuta.

Reklama

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Komunikat o zaginięciu mężczyzny został przekazany wszystkim patrolom. W jednostce został ogłoszony alarm. W poszukiwania 34-latka zaangażowali się także druhowie z OSP w Mrzygłodzie i Hłomczy oraz ratownicy GOPR.

Sprawdzono adresy i miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. Przepatrolowano między innymi rejon stawów w Hłomczy, okoliczne zalesienia i miejscowości.

Po kilku godzinach poszukiwań, na jednej z bocznych dróg, funkcjonariusze wydziału kryminalnego odnaleźli 34-latka. Mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

Pamiętajmy, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Są osoby, które nam pomogą, całkowicie bezpłatnie i anonimowo. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego telefon 800 70 2222

Reklama
Poprzedni artykułTragedia w Gorzycach. 37-latek zginął podczas pracy
Następny artykułNajwiększe tegoroczne manewry wojskowe w Nowej Dębie [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!