Strona główna STALOWA WOLA Szczęśliwy finał poszukiwań 80-latki

Szczęśliwy finał poszukiwań 80-latki

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania kobiety, która wyszła na grzybobranie. W poszukiwaniach brali udział stalowowolscy policjanci, wspomagani przez przewodnika z psem służbowym oraz strażaków ze stalowowolskiej państwowej i ochotniczej straży pożarnej, którzy do działań użyli drona z kamerą noktowizyjną.

Wczoraj stalowowolscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 80-letniej mieszkanki Stalowej Woli. Z relacji zgłaszającej wynikało, że około godz. 7, kobieta wyszła ze swoim mężem na grzybobranie do znajdującego się w okolicy kompleksu leśnego. 80-latka nie zabrała ze sobą telefonu. Z relacji męża zaginionej kobiety wynikało, że podczas wspólnego zbierania grzybów, w pewnym momencie żona oddaliła się od niego w nieznanym kierunku.

Reklama

Ponad 30 funkcjonariuszy stalowowolskiej komendy zostało skierowanych do poszukiwań kobiety, dodatkowo dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli po otrzymanej informacji skierował do pomocy strażaków z PSP Stalowa Wola oraz druhów z OSP Charzewice i Stalowa Wola. Dodatkowo strażacy użyli do poszukiwań drona z kamerą noktowizyjną, został zadysponowany również przewodnik z psem służbowym z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Około godz. 2 w nocy, patrol Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli w miejscowości Burdze zauważył kobietę odpowiadającą rysopisowi zaginionej. Ponieważ 80-latka nie wymagała pomocy lekarskiej, przekazano ją pod opiekę rodzinie.

Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie ostrożności podczas grzybobrania. Idąc na grzyby weźmy ze sobą naładowany telefon, by w przypadku zagrożenia mieć możliwość kontaktu, nie wchodźmy w głąb lasu, którego nie znamy, ponieważ bardzo łatwo możemy stracić orientację i zgubić się.

Reklama
Poprzedni artykułMarek Kuchciński zabiera głos ws. Afery Podkarpackiej
Następny artykułZostał oszukany na „amerykańską żołnierkę”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!