Strona główna STALOWA WOLA Szczęśliwy finał poszukiwań 75-letniej kobiety

Szczęśliwy finał poszukiwań 75-letniej kobiety

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 75-letniej mieszkanki Stalowej Woli, która wczoraj wieczorem, wyszła z domu, nie informując o tym bliskich. Przez kilka godzin policjanci wraz z strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej prowadzili jej poszukiwania. Seniorka została odnaleziona na jednej z posesji na os. Rozwadów.

Wczoraj przed godziną 19, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 75-letniej mieszkanki os. Rozwadów. Z przekazanych informacji wynikało, że starsza kobieta wyszła z domu i nie można było nawiązać z nią kontaktu.

Reklama

Policjanci ustalili rysopis zaginionej. Z uwagi na stan zdrowia seniorki, porę dnia, a także spadającą temperaturę, jej życie było zagrożone. Do działań poszukiwawczych włączyli się druhowie z OSP Stalowa Wola. Sprawdzono wszystkie przyległe ulice, a także kościoły i przystanki autobusowe. Policjanci przekazali komunikaty do kierowców autobusów i taksówkarzy. Do działań skierowano psa tropiącego. Sprawdzono też okoliczny monitoring.

Po godz. 23, seniorka została odnaleziona na terenie jednej z posesji na os. Rozwadów przez druha OSP. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Kobieta trafiła do szpitala.

Policja apeluje o zwrócenie szczególnej uwagi na starsze, często nieporadne, chore osoby, które potrzebują opieki. Szczególnie pory nocne są dla nich niebezpieczne. Apelujemy do mieszkańców naszego powiatu o przekazywanie informacji na temat osób, które sprawiają wrażenie zagubionych i mogą potrzebować pomocy. Telefon na numer alarmowy może uratować komuś życie.

Reklama
Poprzedni artykułStracił 100 tys. złotych. Chciał inwestować w kryptowaluty
Następny artykułPrzewoził papierosy bez akcyzy. Odpowie za przestępstwo skarbowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!