Strona główna PRZEMYŚL Szczęśliwy finał poszukiwań 73-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań 73-latka

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 73-letniego mieszkańca Przemyśla. W niedzielę, wyszedł z domu i nie wrócił. Wczoraj dzięki intensywnym działaniom policjantów przemyskiej komendy, wspieranych przez funkcjonariuszy straży granicznej, mężczyzna został odnaleziony w miejscowości Krówniki. Stan 73-latka zagrażał jego życiu i zdrowiu, na szczęście pomoc nadeszła w czas.

W poniedziałek przed godz. 13, funkcjonariusze przemyskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca Przemyśla. Mężczyzna wyszedł poprzedniego dnia z domu około godz. 12 i miał udać się na mecz do pobliskiej miejscowości. Gdy nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi, zaniepokojona rodzina zaczęła go szukać, jednak kiedy nie przyniosło to rezultatów, powiadomili policję.

Reklama

Przemyscy kryminalni zapoznali się z rysopisem zaginionego i rozpoczęli działania poszukiwawcze. Sprawdzili miejsca, gdzie mógł przebywać zaginiony. Szczegółowo przeanalizowali monitoring na trasie, na jakiej mógł się poruszać. Do działań zostali zaangażowani także funkcjonariusze straży granicznej z placówki w Medyce.

73-latek został odnaleziony przy mało uczęszczanej, polnej drodze, w polu kukurydzy w Krównikach. Miejsce to było oddalone ponad kilometr od ostatnich zabudowań w miejscowości.

Mężczyzna prawdopodobnie chciał udać się na mecz na skróty i zasłabł. Pomoc nadeszła w odpowiednim momencie, gdyż stan mężczyzny zagrażał jego życiu i zdrowiu. Wymagał on natychmiastowej pomocy medycznej.

Dzięki podjętym działaniom funkcjonariusze zapobiegli tragedii. Udzielili 73-latkowi pierwszej pomocy, a następnie przekazali go medykom. Mężczyzna trafił do szpitala.

Reklama
Poprzedni artykułSeniorka chciała pomóc córce, straciła pieniądze
Następny artykułKAS rozbiła hazardową grupę przestępczą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!