Strona główna PRZEMYŚL Szczęśliwy finał poszukiwań 45-letniego mężczyzny

Szczęśliwy finał poszukiwań 45-letniego mężczyzny

0
Zd. poglądowe
Reklama


Natychmiastowa reakcja przemyskich funkcjonariuszy doprowadziła do odnalezienia 45-latka, który znajdował się w stanie zagrażającym jego życiu. Zaalarmowani policjanci natychmiast rozpoczęli działania poszukiwawcze. W niespełna pół godziny od zgłoszenia, mężczyzna został odnaleziony.

Na niebieskim tle napis pomagamy i chronimy, Policja i numer alarmowy 112
foto KMP Przemyśl
W sobotę, przed godziną 20, przemyscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 45-letniego mieszkańca Przemyśla. Zaginięcie zgłosiła rodzina. Mężczyzna wyszedł z domu i nie było z nim żadnego kontaktu, a z przekazanych informacji wynikało, że jego życiu i zdrowiu może zagrażać niebezpieczeństwo.

Reklama

Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji, niespełna w pół godziny od zgłoszenia, policjanci z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy odnaleźli zaginionego na terenie Przemyśla. Mężczyzna trafił do szpitala.

Pamiętajmy!

Jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Wsparcia Emocjonalnego dla dorosłych nr 116 123 i telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego pod nr telefonu 800 70 2222. Szczegółowe informacje można znaleźć też na stronie internetowej: centrumwsparcia.pl

Reklama
Poprzedni artykułNa auto spadło drzewo powalone przez wiatr [foto]
Następny artykułChciał wymigać się od kontroli, bo nie miał prawa jazdy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!