Strona główna MIELEC Szczęśliwy finał poszukiwań 36-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań 36-latka

0
Reklama

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona przez mieleckich policjantów akcja poszukiwawcza za zaginionym 36-latkiem. Mężczyzna wyszedł z domu, a z przekazanych informacji wynikało, że może znajdować się on w sytuacji zagrażającej jego życiu. Funkcjonariusze, wspólnie ze strażakami, odnaleźli mężczyznę, którego przekazali pod opiekę medyczną.

Reklama

W poniedziałek, po godz. 22, mieleccy funkcjonariusze poszukiwali zaginionego 36-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Borowa.

Akcję poszukiwawczą rozpoczęto po tym, jak rodzina 36-latka zaalarmowała policjantów o jego zaginięciu. 36-latek wyszedł z domu, a z informacji przekazanych przez członków rodziny wynikało, że może on znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

Z uwagi na panującą wysoką temperaturę, brak kontaktu oraz realne zagrożenie zdrowia i życia mężczyzny, policjanci podjęli decyzję o wszczęciu poszukiwań najwyższego poziomu.

W poszukiwania zaangażowanych zostało kilkunastu policjantów, strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu oraz strażaków z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z: Czermina, Górek i Surowej.

Po trwającej kilka godzin akcji poszukiwawczej mieleccy funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę w rejonie cmentarza w miejscowości Górki.

36-latek został przekazany pod opiekę medyczną.

Poprzedni artykułSpieszyła się na ślubny makijaż, straciła prawo jazdy
Następny artykułZnacznie przekroczył prędkość. Stracił prawo jazdy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!