Strona główna JAROSŁAW Szczęśliwy finał poszukiwań 27-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań 27-latka

0
Reklama

W niedzielę przed godz. 2, dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, że jego kolega zagubił się w lesie w Radawie i nie wie gdzie jest.

Na miejsce zostali natychmiast skierowani funkcjonariusze wydziału patrolowo-interwencyjnego oraz wydziału ruchu drogowego. W rozmowie ze zgłaszającym policjanci jarosławskiej drogówki ustalili, że nietrzeźwy 27-latek wyszedł z dyskoteki, zgubił się w lesie i nie wie gdzie jest.

Reklama

Mundurowi nawiązali kontakt telefoniczny z zaginionym mężczyzną. W trakcie prowadzonych poszukiwań mieli włączone sygnały świetlne. Gdy funkcjonariusze patrolowali drogę w kierunku Manasterza, 27-latek podał, że widzi w oddali radiowóz wysyłający sygnały świetlne, jednak od pojazdu oddziela go rzeka, a on znajduje się przy jakiejś drodze.

Policjanci pojechali na przeciwległy brzeg rzeki Lubaczówka i tam poszukiwali mężczyzny. W trakcie rozmowy telefonicznej 27-latek podał, że włączył lokalizację na swoim telefonie, ale nie potrafi jej udostępnić. Policjanci poprosili aby podał szczegóły, które widzi na mapie. Dane które przekazał mężczyzna, pozwoliły wytypować policjantom ulicę w Radawie, na której mógł znajdować się zaginiony 27-latek.

Swoje ustalenia policjanci przekazali funkcjonariuszom wydziału patrolowo-interwencyjnego, którzy we wskazanym miejscu zauważyli światło latarki. Ponieważ mężczyzna znajdował się po drugiej stronie rzeki, został poinformowany aby pozostał na miejscu i nie oddalał się. Następnie mundurowi swoją lokalizację przesłali do patrolu drogówki, który odnalazł 27-latka.

Mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej. Po przebadaniu okazało się, że ma w organizmie 1,68 promila alkoholu.

Mieszkaniec gminy Pruchnik został przekazany pod opiekę kolegi, który zobowiązał się zapewnić mu bezpieczeństwo.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!