Strona główna PRZEMYŚL Szczęśliwy finał poszukiwań 17-latka

Szczęśliwy finał poszukiwań 17-latka

0
Reklama

Zgłoszenie o zagięciu młodego mężczyzny, policjanci otrzymali w piątek po godz. 17. Z informacji przekazanych przez ojca wynikało, że jego syn, mógł znajdować się w sytuacji, zagrażającej jego życiu i zdrowiu.

Policjanci natychmiast podjęli działania. Zapoznali się z rysopisem i rozpoczęli jego poszukiwania. Mundurowi ustalali miejsce, gdzie może przebywać nastolatek. Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji, niespełna w pół godziny od zgłoszenia, funkcjonariusze z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego i kryminalnego przemyskiej komendy, odnaleźli zaginionego. 17-latek był na terenie Przemyśla. Mężczyzna otrzymał pomoc i trafił pod opiekę lekarzy.

Reklama

Pamiętajmy!

Jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Wsparcia Emocjonalnego dla dorosłych nr 116 123 i telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego pod nr telefonu 800 70 2222. Szczegółowe informacje można znaleźć też na stronie internetowej: centrumwsparcia.pl.

Wsparciem służą również pracownicy telefonu zaufania dla osób cierpiących na depresję.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!