Strona główna WIADOMOŚCI Świąteczny weekend na drogach. Policja podsumowała działania

Świąteczny weekend na drogach. Policja podsumowała działania

0
Reklama

Podkarpaccy policjanci podsumowali działania na drogach w minionym okresie świątecznym. W regionie w czasie świąt doszło do 5 wypadków.

5 wypadków i 7 osób rannych – to bilans trzech świątecznych dni na podkarpackich drogach. Był to okres wzmożonej pracy, szczególnie dla funkcjonariuszy ruchu drogowego, którzy w tym czasie czuwali nad bezpieczeństwem tych, co wyruszyli w podróż, by spędzić ten szczególny czas wśród swoich bliskich.

Reklama

Okres świąt, to dla policjantów ruchu drogowego czas intensywnej pracy. Podczas trzech świątecznych dni, funkcjonariusze starali się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim podróżującym drogami naszego województwa. Szczególną uwagę zwracali na prędkość z jaką poruszają się kierowcy, czy podczas jazdy korzystają z pasów bezpieczeństwa oraz to, w jaki sposób przewożenie są dzieci. Dokładnej kontroli policjanci poddawali także stan techniczny pojazdu oraz trzeźwość kierowców.

W ciągu świątecznych dni na drogach województwa Podkarpackiego doszło do 5 wypadków, w których 7 osób zostało rannych, na szczęście nikt nie zginął. Funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę 20 nietrzeźwym kierowcom.

Reklama
Poprzedni artykułTrudne warunki na drodze. Wypadki w regionie [FOTO]
Następny artykułStrażacy z regionu podsumowali działania w czasie świąt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj