Strona główna POLSKA I ŚWIAT Strażnik graniczny z Podkarpacia Wicemistrzem Świata w kulturystyce

Strażnik graniczny z Podkarpacia Wicemistrzem Świata w kulturystyce

0
Reklama

Funkcjonariusz Straży Granicznej z placówki w Rzeszowie-Jasionce sierż. szt. SG Krystian Kochmański zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Świata w kulturystyce PCA Worlds Championships 2022.

20 listopada w Town Hall w Birmingham w Wielkiej Brytanii mistrzowie sportów sylwetkowych z całego świata walczyli o tytuł najlepszego z najlepszych. W kategorii PCA Pro Bodybuilding Krystian Kochmański mierzył się z 8 rywalami m.in. z Węgier, Chin, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Dzięki konsekwencji i ciężkim treningom mundurowy z SG wywalczył Wicemistrzostwo Świata.

Krystian Kochmański trenuje od 14 roku życia. Ma na swoim koncie liczne sukcesy. W 2022 roku  funkcjonariusz zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata PCA Universe oraz złoty medal w Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w kulturystyce PCA British Finals 2022 Pro Bodybuilding.

Reklama

Mundurowy na co dzień realizuje zadania w Zespole Interwencji Specjalnych, zapewniając bezpieczeństwo podróżnym korzystającym z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce. W Straży Granicznej służy od dziewięciu lat.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!