Strona główna DĘBICA Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

0
Reklama

Od soboty do niedzieli, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy ujawnili 4 przypadki, kiedy kierujący pojazdami przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Każdy z nich otrzymał mandat oraz punkty karne. Stracili również uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

W sobotę, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy kontrolowali prędkość kierujących pojazdami w Pustkowie. O godz. 9, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi, który w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszał się z prędkością aż 116 km/h. 30-letni mieszkaniec Brzezin został ukarany mandatem wysokości 2000 złotych oraz 14 punktami karnymi.

Reklama

Następnie w niedzielę około godz. 7.30, w Pustkowie policjanci ujawnili kierującego subaru, który poruszał się z prędkością 103 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 53 km/h. W związku z tym 61-letni mieszkaniec Tarnowa otrzymał mandat wysokości 1500 złotych oraz 13 punktów karnych. 

Kolejnym kierowcą, który stracił wczoraj prawo jazdy był 35-letni mieszkaniec Trzebosi kierujący mazdą. Mężczyzna podróżował przez Pustków z prędkością 113 km/h. Za powyższe wykroczenie został ukarany mandatem wysokości 2000 złotych oraz 14 punktami karnymi.

Również w Pustkowie prawo jazdy stracił kierowca mercedesa, który dozwoloną prędkość przekroczył o 59 km/h. Podróżowanie w terenie zabudowanym z prędkością 109 km/h, skutkowało mandatem wysokości 3000 złotych oraz 13 punktami karnymi. 36-letni mieszkaniec Mielca oraz inni kierowcy, którzy popełnili podobne wykroczenia stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Reklama
Poprzedni artykułUkraińscy kierowcy nielegalnie zablokowali drogę krajową
Następny artykułŚw. Mikołaj patronuje gminie Dubiecko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!