Strona główna STALOWA WOLA Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

0
Reklama

W miniony piątek stalowowolscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Funkcjonariusze ujawnili 5 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzista jechał przez miejscowość Bojanów z prędkością 109 km/h.

Przekraczanie dopuszczalnej prędkości, to wciąż najczęściej popełniane przez kierujących wykroczenie i główna przyczyna wypadków drogowych. W trakcie piątkowych działań, funkcjonariusze stalowowolskiej drogówki ujawnili 19 przekroczeń dopuszczalnej prędkości.

Reklama

Wśród nich było 5 kierujących, którzy stracili swoje prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym – trzech na terenie miejscowości Bojanów oraz dwóch na terenie Stalowej Woli. Rekordzistą okazał się 28-latek z powiatu kolbuszowskiego, który jechał toyotą przez miejscowość Bojanów z prędkością 109 km/h.

Wszyscy kierowcy, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość stracili prawa jazda oraz zostali ukarani wysokimi mandatami.

Policja po raz kolejny apeluje o przestrzeganie określonych limitów prędkości, pomimo że wakacje oraz słoneczna pogoda sprzyjają szybkiej jeździe. Pamiętajmy jednak, aby na drodze zachowywać się odpowiedzialnie i świadomie.

Poprzedni artykułGroźny wypadek w Łukowej. Jedna osoba ranna [foto]
Następny artykułMiał ponad 3 promile. Zatrzymali go świadkowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!