Strona główna TARNOBRZEG Stracił panowanie nad autem i wpadł do kanału. Długo go reanimowano

Stracił panowanie nad autem i wpadł do kanału. Długo go reanimowano

0
Reklama

W niedzielę wieczorem w Krawcach w powiecie tarnobrzeskim doszło do groźnego wypadku. Kierowca samochodu stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery i wylądował w kanale. Kilkanaście minut trwała jego reanimacja.

W niedzielę po godz. 21, policjanci z Posterunku Policji w Grębowie pełniąc służbę na terenie miejscowości Krawce, zauważyli w kanale osobowego volkswagena, który był odwrócony kołami do góry.

Reklama

Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności, aby ratować ludzkie życie. Jeden z policjantów słysząc, że w wodzie leży nieprzytomny mężczyzna, niezwłocznie ruszył z pomocą przypadkowemu świadkowi, który będąc pierwszy na miejscu zdarzenia, odnalazł w wodzie poszkodowanego. Funkcjonariusz pobiegł w kierunku kanału i wspólnie ze świadkiem wyciągnął mężczyznę na brzeg. W tym czasie drugi z policjantów wezwał karetkę pogotowia i przeszukiwał teren w celu ustalenia ewentualnych poszkodowanych pasażerów.

Poszkodowanym okazał się 30-letni mieszkaniec gminy Grębów. Kierowca volkswagena, był nieprzytomny i wychłodzony. Funkcjonariusz sprawdził puls poszkodowanego, który w dalszym ciągu nie dawał oznak życia. Mundurowy ze świadkiem, natychmiast przystąpili do resuscytacji w celu przywrócenia czynności życiowych kierowcy. Po kilkunastu minutach pokrzywdzony zaczął samodzielnie oddychać. 30 – latek trafił do szpitala pod opiekę lekarzy. Jego stan zdrowia jest poważny.

Mundurowi wstępnie ustalili, że 30-letni mężczyzna kierujący volkswagenem jadąc od miejscowości Krawce, tuż przed kanałem melioracyjnym stracił kontrolę nad samochodem, zjechał z drogi na pobocze i po uderzeniu w betonowe bariery ochronne, dachując wpadł do kanału.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków wypadku. Trwają dalsze czynności, aby dokładnie ustalić przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Reklama
Poprzedni artykułWjechał na rondo i zaparkował. Pijany twierdził, że nie on prowadził
Następny artykułZabójstwo w Osobnicy. Syn przyznał się do zabicia matki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj