Strona główna PRZEMYŚL Stracił panowanie i wypadł z drogi. Pojazd z drewnem dachował

Stracił panowanie i wypadł z drogi. Pojazd z drewnem dachował [foto]

0
Reklama

Policjanci z posterunku w Birczy i przemyskiej komendy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 10, na drodze krajowej nr 28 w Boguszówce. Kierujący zespołem pojazdów volvo zjechał z drogi, po czym dachował w przydrożnym rowie. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wczoraj przed godz. 10, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Boguszówka. Policjanci ustalili, że kierujący składem pojazdów, przewożący drewno, jadąc w kierunku Sanoka, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, po czym pojazd dachował w przydrożnym rowie. Kierujący wydostał się o własnych siłach, natomiast pasażer był zakleszczony w kabinie pojazdu.

Reklama

Na miejscu pracowały służby. Za pomocą sprzętu specjalistycznego strażacy wydostali pasażera. 47-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Przemyślu. Mężczyzna, jak się okazało, nie doznał poważnych obrażeń.

Kierowca, 46-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, był trzeźwy. Został ukarany za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mandatem w wysokości 1520 zł i 12 punktami karnymi.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!