Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dziś przed godz. 9, w Stalowej Woli na ul. Energetyków. 19-letni kierujący mercedesem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni na zatokę autobusową, a następnie uderzył w kiosk. Ranna została sprzedawczyni oraz starszy mężczyzna, który w tym czasie robił w kiosku zakupy. Niestety życia 85-letniego mężczyzny nie udało się uratować, zmarł w szpitalu.
Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, do wypadku doszło przed godz. 9 na ul. Energetyków w Stalowej Woli. 19-latek kierujący osobowym mercedesem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni na zatokę autobusową i uderzył w kiosk. Ranna został 60-letnia sprzedawczyni. Ciężko ranny został też mężczyzna, który w tym czasie robił w kiosku zakupy. Oboje trafili do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy, życia 85-letniego mężczyzny nie udało się uratować.
Kierujący został przebadany alkomatem. Okazało się, że był trzeźwy. Został zatrzymany do wyjaśnienia.
Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. W czynnościach udział bierze też biegły z zakresu badania wypadków drogowych. Policja ustala świadków zdarzenia, zabezpieczone są nagrania monitoringu.
Śledztwo wyjaśni okoliczności wypadku.

![Trwa dogaszanie pożaru w Strzyżowie [foto]](https://dziejesienapodkarpaciu.pl/wp-content/uploads/2026/04/pozar6-238x178.jpg)








![Wypadek z udziałem busa na autostradzie pod Łańcutem [foto]](https://dziejesienapodkarpaciu.pl/wp-content/uploads/2026/04/672673234_1245850007700577_3308149932023404193_n-238x178.jpg)














![Trwa dogaszanie pożaru w Strzyżowie [foto]](https://dziejesienapodkarpaciu.pl/wp-content/uploads/2026/04/pozar6-300x194.jpg)














