Strona główna JAROSŁAW Stracił panowanie i uderzył w budynek

Stracił panowanie i uderzył w budynek

0
Reklama

Policjanci jarosławskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. 19-latek, kierując bmw stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w schody i elewację budynku, po czym zatrzymał się na jezdni. Zarówno kierujący jak i dwóch pasażerów, którzy podróżowali tym pojazdem nie odnieśli obrażeń.

W czwartek przed godz. 3, policjanci jarosławskiej drogówki zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący bmw, 19-letni mieszkaniec Jarosławia w trakcie jazdy, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik, a następnie uderzył w schody i elewację budynku, doprowadzając do jej uszkodzenia. Po zderzeniu, pojazd zatrzymał się na jezdni. 19-latek podróżował z dwoma pasażerami, 18 i 20-latkiem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpił.   

Reklama

Kierującemu została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji zabronionych.

19-latek trafił do policyjnego aresztu. Młody kierowca stracił prawo jazdy, a jego pojazd został sholowany na policyjny parking.

Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!