Strona główna KROSNO Stracił panowanie i dachował w rowie. Miał 2,5 promila

Stracił panowanie i dachował w rowie. Miał 2,5 promila

160
0

Krośnieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności dachowania samochodu osobowego we Wrocance. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn, żaden nie odniósł poważnych obrażeń.


Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 17, na ul. Nadrzecznej we Wrocance. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.
Samochodem podróżowało trzech mężczyzn. Z pojazdu pomógł im się wydostać postronny świadek, który powiadomił o zdarzeniu służby. Jeden z uczestników oddalił się z miejsca przed przybyciem ratowników. Pozostali dwaj mężczyźni, będąc pod widocznym wpływem alkoholu, początkowo zaprzeczali, że podróżowali samochodem, później jednak zmienili zdanie.Wstępnie ustalono, że kierującym pojazdem był 37-latek. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Podróżujący z nim pasażer również był pijany. Z uwagi na istotne rozbieżności dotyczące opisu przebiegu zdarzenia, obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.
Na miejsce został skierowany technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady z wnętrza pojazdu. Prowadzone postępowanie pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Wypadek w Leszczach. Dwoje 18-latków w szpitalu