Strona główna WIADOMOŚCI Stanisław Kruczek na obchodach Dnia Niepodległości Izraela

Stanisław Kruczek na obchodach Dnia Niepodległości Izraela

0
Reklama

Na zaproszenie Ambasadora dra Yacova Livne oraz jego małżonki dr Sivan Livne w ceremonii udział wziął Stanisław Kruczek, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Wydarzenie rozpoczęło się projekcją filmu promującego Izrael, jako lidera gospodarczego, którego innowacje naukowe i rozwiązanie społeczne stanowią wsparcie i inspirację dla całego świata.

Reklama

W swoim wystąpieniu gospodarz wydarzenia nawiązał do relacji izraelsko-polskich, które opierają się na wspólnych losach historycznych oraz wierze w wartości demokratyczne. Obchodom 75. rocznicy wzajemnych stosunków towarzyszyło przesłanie, że łącząca nas przeszłość stanowi fundament pod przyjaźń między Izraelem a Polską.

Obecność Stanisława Kruczka, członka zarządu na obchodach była okazją do rozmowy z ambasadorem Livne oraz Arkadym Rzegockim, szefem Służby Zagranicznej. Stanisław Kruczek zaprosił także gości na ważne dla Podkarpacia wydarzenie, jakim jest beatyfikacja Rodziny Ulmów zaplanowana na 10 września bieżącego roku- podał Urząd Marszałkowski.

Poprzedni artykułZ Polonii do Wiązownicy. Waldemar Warchoł zmienia klub
Następny artykułWybory Parlamentarne 2023. Na kogo zagłosują mieszkańcy Podkarpacia? [ANKIETA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!