Strona główna KULTURA Stalowa Wola: W niedzielę na błoniach wakacyjna trasa koncertowa Dwójki

Stalowa Wola: W niedzielę na błoniach wakacyjna trasa koncertowa Dwójki

0
Reklama

Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki znów zawita do Stalowej Woli. Ponownie na Stalowowolskich Błoniach odbędzie się widowiskowy koncert plenerowy transmitowany „na żywo” przez TVP 2. Gorące, wakacyjne rytmy, atmosfera zabawy i dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej – to wszystko czeka na mieszkańców Stalowej Woli i widzów Dwójki już w niedzielę 7 lipca. Początek o godz. 19.00. Transmisja wystartuje o godz. 20:05.

Bad Boys Blue, Bednarek, Elektryczne Gitary, Piersi, Kasia Cerekwicka, Joy, Jula, Sarsa, Filip Lato, Classic, Playboys, Antek Smykiewicz, 4 Dreamers to gwiazdy, które już 7 lipca rozbłysną na imponującej scenie w Stalowej Woli. Zrealizowane z rozmachem, muzyczne widowisko pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa“ poprowadzą: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak.
Już od godziny 15.00 na Stalowowolskich Błoniach będzie działać bezpłatna strefa zabaw dla naszych najmłodszych oraz strefa gastronomiczna, a na zakończenie wydarzenia przewidziany jest niesamowity pokaz fajerwerków.
7 lipca od godziny 14.00 cała komunikacja miejska będzie bezpłatna. Na miejsce zainteresowani ze Stalowej Woli, Niska i Pysznicy będą mogli więc za darmo przyjechać każdym kursującym w niedziele autobusem miejskim lub specjalnie uruchomioną linią autobusową MZK. Dla osób jadących od strony Sandomierza udostępniony będzie parking przy CH VIVO!, a od Tarnobrzega parkingi Kauflandu i L.Eclerc’a. Stąd również będą odjeżdżać bezpłatne autobusy.
Wstęp wolny!
Początek koncertów o godzinie 19.00, a transmisja rozpocznie się o godz. 20:05 w Dwójce. Na żywo!

Reklama