Strona główna STALOWA WOLA Stalowa Wola: Szczęśliwie zakończone poszukiwania 85-latka

Stalowa Wola: Szczęśliwie zakończone poszukiwania 85-latka

0

Stalowowolscy policjanci poszukiwali dzisiejszej nocy 85-letniego mieszkańca Stalowej Woli. Mężczyzna wyszedł z domu i poszedł w nieznanym kierunku. Ponieważ miał problemy z pamięcią, zaniepokojona żona, powiadomiła Policję. Zaginionego odnalazł patrol stalowowolskiej drogówki. Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

Stalowowolscy policjanci rozpoczęli poszukiwania zaginionego. Funkcjonariusze sprawdzili szpital, dworce autobusowe i kolejowe, teren w pobliżu miejsca zamieszkania, jednak te sprawdzenia nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego.
W trakcie prowadzonych poszukiwań przed godz. 4, na ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli patrol ruchu drogowego zauważył stojącego na przystanku autobusowym starszego mężczyznę. Był on ubrany niestosownie do pory roku, na nogach miał kapcie. Policjanci wylegitymowali tego człowieka. Okazało się, że był to zaginiony mieszkaniec Stalowej Woli. Nie potrafił on powiedzieć policjantom jak znalazł się w tym miejscu, był zmarznięty. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.
Mężczyzna po udzielonej pomocy trafił pod opiekę rodziny.
źr. KPP Stalowa Wola
Poprzedni artykułStalowa Wola: Politechnika Rzeszowska będzie zarządzać Międzyuczelnianym Laboratorium
Następny artykułKrosno: Wpadł w poślizg i uderzył w drzewo