Strona główna STALOWA WOLA Stalowa Wola: Poznaj usługę "Twój e-PIT" w VIVO!

Stalowa Wola: Poznaj usługę "Twój e-PIT" w VIVO!

0
Reklama

Osoby, które obawiają się wypełniania dokumentów na własną rękę, zawsze odkładają rozliczenie PIT-u na końcowy termin. Właśnie z myślą o nich, w dniu 16 marca, VIVO! Stalowa Wola przygotowało spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego, którzy korzystając z usługi „Twój e- PIT” pomogą wszystkim chętnym wysłać zeznanie roczne PIT-37 i PIT-38 za rok 2018. Organizatorem akcji jest Krajowa Administracja Skarbowa.


W sobotę, 16 marca, w VIVO! Stalowa Wola będą czekali fachowcy z Krajowej Administracji Skarbowej, którzy korzystając z usługi „Twój e-PIT” pomogą wszystkim chętnym sprawnie wysłać deklarację podatkową PIT-37 i PIT-38 za rok 2018.
„Twój e-PIT” to wdrożona przez Ministerstwo Finansów platforma ułatwiająca podatnikom złożenie zeznania podatkowego. Po zalogowaniu się czekają tu zeznania PIT-37 lub PIT-38, przygotowane na podstawie danych zgromadzony przez Administrację Skarbową. Można je zatwierdzić bądź wprowadzić zmiany, takie jak dodanie ulg i odliczeń czy wskazanie organizacji pożytku publicznego. Należy pamiętać o zabraniu ubiegłorocznego PIT-u oraz aktualnych informacji o dochodach. Stanowisko, przy którym można uzyskać poradę czynne będzie w godz. 12.00-20.00. Formularz PIT zostanie wysłany przez Internet, co pozwoli uniknąć stania w kolejkach oraz ryzyka związanego z błędnym wpisaniem danych. Akcja Poznaj usługę „Twój e-PIT” jest bezpłatna, nie są też prowadzone wcześniejsze zapisy.
 

Reklama
Poprzedni artykułOd dziś zmiana rozkładu jazdy pociągów POLRegio
Następny artykułŁańcut: Niecodziennie o wiklinie w Muzeum – Zamku w Łańcucie