Policjanci ze stalowowolskiej komendy zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który zranił nożem 35-latka. Ranny trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wczoraj 59-latek decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Funkcjonariusze stalowowolskiej komendy przez kilka ostatnich dni, prowadzili czynności mające na celu ustalenie okoliczności, w których 35-letni mężczyzna doznał obrażeń. Jak wynikało z zebranego materiału, w środę przed południem pomiędzy mężczyzną, a jego 59-letnim znajomym doszło do sprzeczki w trakcie, której 59-latek miał ugodzić go nożem w brzuch. 35-letni mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.
59-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych. Stalowowolscy policjanci złożyli wniosek o jego tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do ich wniosku i zastosował wobec 59-lata areszt na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
źr. KPP Stalowa Wola