Policjanci ze Stalowej Woli pomogli 94-letniej mieszkance naszego miasta. Kobieta błąkała się po ulicach. Seniorka została przewieziona do miejsca zamieszkania.

Dzisiaj rano tuż po godz. 5, oficer dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańca miasta, że po ulicy Wrzosowej błąka się starsza kobieta. Zgłaszający interwencję podał rysopis i ubiór starszej pani. Policjanci pojechali we wskazany rejon.
W trakcie patrolu zauważyli idącą chodnikiem starszą kobietę, która sprawiała wrażenie zagubionej. Policjanci zaczęli rozmawiać z seniorką. Kobieta powiedziała, że mieszka z synem. Nie była w stanie określić po co wyszła i gdzie się udaje. W toku dalszej rozmowy policjanci ustalili, że seniorka ma 94 lata i mieszka w Stalowej Woli. Policjanci zawieźli ją do domu.
Tam zastali syna kobiety, który powiedział policjantom, że mama ma problemy z pamięcią. Mężczyzna oświadczył, że około godz 4 widział, że mama śpi i nie zauważył kiedy wyszła z domu. Policjanci przekazali seniorkę pod opiekę syna.
źr. KPP Stalowa Wola