Strona główna RZESZÓW Stal Rzeszów ma nowego prezesa

Stal Rzeszów ma nowego prezesa

0
Reklama

Stal Rzeszów ma od dziś nowego prezesa. Został nim biznesmen- Rafał Kalisz. Na co dzień Wiceprezes lokalnych firm FIBRAIN, D.A.GLASS, ZEMEW, inwestor i przedsiębiorca z bogatym doświadczeniem oraz ogromnymi sukcesami w sektorze telekomunikacji światłowodowej, nowoczesnych technologii, a także światowych innowacji.


Rafał Kalisz jest od wielu lat zaangażowany w sponsoring m.in. siatkówki, boksu, tenisa stołowego, surfingu, czy nawet rajdów samochodowych. Nowy Prezes nie kryje bardzo ambitnych planów i zadowolenia z przejęcia drużyny.
„Klub czeka prawdziwa rewolucja na wielu szczeblach, nie tylko organizacyjnym, ale wizerunkowym, szkoleniowym, finansowym. Na naszych oczach klub będzie modernizowany i doskonalony. A to wszystko, mamy nadzieję, przy wielkim wsparciu naszych wiernych kibiców oraz sponsorów i miasta Rzeszów. Stal Rzeszów to klub z wielkimi tradycjami, mistrzostwami i najwyższy czas przypomnieć wszystkim tę wielką historię. Cel na ten sezon pozostaje niezmienny, nadal walczymy o awans do 2-ligi. Dziękuję panu Wiesławowi Puterli za dotychczasowe zaangażowanie. Liczę na dalszą, owocną współpracę zarówno z nim jak i z pozostałymi sponsorami. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda nam się zrealizować to, co sobie założyliśmy.” – powiedział na łamach stalrzeszow.pl nowy Prezes klubu Stal Rzeszów S.A.
źr. Stal Rzeszów

Reklama
Poprzedni artykułRadymno: W ten weekend XXV Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej
Następny artykułMielec: Stal rozpoczyna współpracę z Agencją Rozwoju Przemysłu