Strona główna MIELEC Sprawdźcie zmiany w org. ruchu w obrębie cmentarzy w Mielcu i okolicy

Sprawdźcie zmiany w org. ruchu w obrębie cmentarzy w Mielcu i okolicy

0
Reklama

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas dnia Wszystkich Świętych, to jedna z największych corocznych policyjnych operacji. Tegoroczne działania rozpoczynają się 30 października i potrwają do czwartku 2 listopada. W tym czasie policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby bliskich oraz dbać o płynność ruchu, szczególnie w okolicach cmentarzy.

Jak co roku głównym zadaniem mieleckich policjantów będzie dbałość o płynność i porządek w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak też na lokalnych odcinkach dróg, zwłaszcza w pobliżu cmentarzy. W tych dniach najważniejsza będzie cierpliwość i ostrożność za kierownicą.

Reklama

Przypominamy, że w wielu miejscach zmieni się organizacja ruchu. Apelujemy o to, aby zwracać uwagę na oznakowanie i polecenia policjantów. Jeśli będzie taka potrzeba, w miejscach wzmożonego ruchu lub tam, gdzie będą się tworzyć zatory, funkcjonariusze będą ręcznie kierować ruchem.

Miejscowość – lokalizacja cmentarzaNr drogi (krajowa, wojewódzka, powiatowa)Opis zmian organizacji ruchu (oznakowanie pionowe)Wskazanie parkingów
CMENTARZ KOMUNALNY W MIELCUUL. KRÓLOWEJ JADWIGIDROGA WOJEWÓDZKA W-985DROGA MIEJSKAW dniu 1 listopada w godzinach od 6.00 do 18.00 ul. Królowej Jadwigi będzie droga jednokierunkową. Na obwodnicy Mielca droga W-985 na odcinku od ul. Wolności do skrzyżowania z drogą do miejscowości Szydłowiec ograniczenie prędkości do 40 km/h, zakaz wyprzedzania oraz zakaz skrętu w ul. Królowej Jadwigi. Autobusy komunikacji miejskiej oraz pojazdy taxi poruszać się będą ulicą Królowej Jadwigi w kierunku do ul. Partyzantów mimo zakazu wjazdu w tą ulicę.Parking główny przy Cmentarzu. Parking dodatkowy przewidziany jest na obwodnicy Mielca droga W-985 w rejonie cmentarza. Zaleca się z korzystania z darmowej w tym dniu komunikacji miejskiej. Wyjazd z parkingów będzie się odbywał obwodnicą w kierunku miejscowości Szydłowiec i ul. Wolności.Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.
CMENTARZ PARAFIALNY W MIELCUUL. SIENKIEWICZADROGA POWIATOWA  Parkingi główne zorganizowane będą na ul. Głowackiego – stary dworzec – oraz przed sklepem Jysk przy ul. Sienkiewicza.Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.
CMENTARZ W CHORZELOWIE

 DROGA POWIATOWA 
 Parking główny przy kościele parafialnym, parking przy cmentarzu oraz na drogach dojazdowych do posesji i działek.Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.
CMENTARZ W MIELCUUL. RZOCHOWSKADROGA MIEJSKA Parking główny przy Cmentarzu oraz na ul. Rzochowskiej oraz przy sklepie „Biedronka”.Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

 CMENTARZ W KSIĄŻNICACH 
DROGA POWIATOWAP-1152 Parking przy cmentarzu oraz po jednej stronie drogi powiatowej nr 1152.Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.
CMENTARZ W RADOMYŚLU WIELKIMDROGA POWIATOWA P-1174iDROGA WOJEWÓDZKA W-984 Parking główny przed kościołem parafialnym, parkowanie również na ul. Rynek i ul. Wałowej.Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.
CMENTARZ W PADWI NARODOWEJDROGA WOJEWÓDZKA W-985 Parking główny przy cmentarzu i przed kościołem parafialnym oraz na ulicach dojazdowych do rynku.Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.
Reklama
Poprzedni artykułZmiany w ruchu w okolicy cmentarzy w Przemyślu
Następny artykułIMGW ostrzega przed silnym wiatrem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!