Dzisiaj (tj. 20.07.2020) w Rzeszowie odbyło się spotkanie z posłem, z ramienia Konfederacji, Grzegorzem Braunem. Całe wydarzenie miało miejsce w jednej z sal konferencyjnych hotelu Grein (ul. Rejtana 1).

Składało się ono z 3 części :

– przemowa posła Grzegorza Brauna

– pytania od widowni

– zdjęcia i autografy

Grzegorz Braun w swojej przemowie poruszył, między innymi, przebieg kampanii wyborczej i dokonania Konfederacji podczas jej trwania. Zwracał również uwagę na niezmienność oraz ideowość całości programu konfederacji. Poseł podkreślał też zagrożenia idące z nowelizacji ustawy o broni i amunicji proponowanej przez Prawo i Sprawiedliwość. Mówca kład również nacisk na walkę o suwerenność Polski i niebezpieczeństwo płynące z rosnącego zadłużenia RP.

Później Grzegorz Braun przytaczał przypadki patologi wynikających z działań rządu w sprawie pandemii koronawirusa. Poruszył on też temat niżu demograficznego, który ma miejsce w Polsce i na świecie

Podczas kolejnej części nie tylko dementował plotki o planach wejścia Konfederacji w koalicję z PIS, ale też odpowiadał na szereg innych pytań zadawanych przez widownię.

Na koniec Grzegorz Braun i inni członkowie Konfederacji Korony Polskiej, zachęcali do wstąpienia w szeregi partii i pomoc w dalszej pracy politycznej.