Strona główna WIADOMOŚCI Spieszyła się na ślubny makijaż, straciła prawo jazdy

Spieszyła się na ślubny makijaż, straciła prawo jazdy

0
Reklama

Policjanci ruchu drogowego grupy SPEED zatrzymali troje kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. 27-letni motocyklista jechał przez gminę Grębów z prędkością 130 km/h, natomiast 35-letnia kobieta kierując peugeotem przekroczyła prędkość o 55 km/h. Trzeci z ujawnionych kierowców złamał ograniczenie prędkości, jadąc maserati z prędkością 117 km/h. Wszyscy kierujący stracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Policjanci z grupy SPEED interweniowali wobec kierowców, którzy złamali ograniczenia prędkości.

Reklama
  • W sobotę (12 sierpnia) przed godz. 9, policjanci ruchu drogowego, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu, zarejestrowali peugeota, który jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 105 km/h, czyli o 55 km/h za szybko. W związku z popełnionym wykroczeniem, 35-letnia kobieta straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz została ukarana mandatem i punktami karnymi. Tłumaczyła się policjantom, że spieszyła się na ślubny makijaż.
  • W niedzielę ( 13 sierpnia) po godz. 17, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę. 27-letni mężczyzna jechał przez gminę Grębów z prędkością 130 km/h. Kierowca przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 80 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.
  • Wczoraj po godz. 19, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego maserati. 52-letni mieszkaniec Tarnobrzega, jadąc przez Nową Dębę 117 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 67 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. O jego dalszym losie będzie decydował sąd.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

Poprzedni artykułJest komunikat Lasów Państwowych ws. sprzedaży drewna do Chin
Następny artykułSzczęśliwy finał poszukiwań 36-latka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!