Strona główna TARNOBRZEG Śmiertelny wypadek w Chmielowie. Policja prosi o pilny kontakt świadków

Śmiertelny wypadek w Chmielowie. Policja prosi o pilny kontakt świadków

0
Reklama

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowej Dębie prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 9, w Chmielowie w powiecie tarnobrzeskim. W wyniku zderzenia się pojazdu ciężarowego marki Man oraz seata arosy, śmierć poniosła 40-letnia kobieta. Śledczy apelują do wszystkich świadków wypadku o pilny kontakt!

Do tragicznego zdarzenia doszło 13 października br. przed godz. 9, na drodze krajowej nr 9, w Chmielowie w gm. Nowa Dęba. W wyniku zderzenia się pojazdu ciężarowego i seata arosy, śmierć poniosła 40-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym.

Reklama

Policjanci apelują do wszystkich świadków wypadku o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2 lub dzwoniąc na tel. 47 825 30 30 lub 47 825 30 44.

Prosimy o kontakt kierowców, którzy poruszali się w tym czasie drogą Jadachy – Nagnajów, a w swoich pojazdach mają zainstalowane urządzenia służące do nagrywania obrazu (celem udostępnienia nagrań z dnia 13 października br. z godz. 8.30- 9.00).

Reklama
Poprzedni artykułOddali hołd św. Janowi Pawłowi II
Następny artykułZnalazła saszetkę z pieniędzmi i odniosła na policję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!