Strona główna JAROSŁAW Śmiertelne zdarzenie na A4. Zatrzymał pojazd, wyszedł z kabiny i zasłabł

Śmiertelne zdarzenie na A4. Zatrzymał pojazd, wyszedł z kabiny i zasłabł

0
Reklama

Dzisiaj przed godz. 3, na autostradzie A4, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Kierujący ciężarowym volvo nagle zjechał z drogi, zatrzymał pojazd, wyszedł z kabiny i stracił przytomność. Pomimo podjętej reanimacji przez policjantów i ratowników medycznych, nie udało się uratować życia 57-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego.


Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy przed godz. 3, na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Sośnica Brzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów z komisariatu w Radymnie pracujących na miejscu wynika, że kierujący ciężarowym renaultem nagle zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne. Mężczyzna wyszedł z kabiny i stracił przytomność.Policjanci natychmiast podjęli reanimację do czasu przyjazdu służb medycznych. Pomimo kontynuowania akcji ratunkowej przez ratowników medycznych, życia 57-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego nie dało się uratować.
Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Reklama
Poprzedni artykułUprowadzenie, pobicie i kradzież. Czterech mężczyzn trafiło do aresztu
Następny artykułTe produkty hamują namnażanie koronawirusa. Badacze potwierdzają