Reklama
Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Ostrowie. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 52-letnia rowerzystka.
Do wypadku doszło po godz. 19 na drodze wojewódzkiej nr 986. Jak wstępnie ustalili policjanci, 51-letni kierujący ciężarowym manem, podczas manewru wyprzedzania rowerzystki, potrącił 52-letnią kobietę jadącą jednośladem. Kierująca rowerem została przewieziona do szpitala, niestetety jej życia nie udało się uratować.
Policjanci ustalili, że kierujący manem był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn tego wypadku.
Reklama






![Chasydzi odwiedzili Leżajsk [foto]](https://dziejesienapodkarpaciu.pl/wp-content/uploads/2026/03/452-364223-238x178.jpg)























![Chasydzi odwiedzili Leżajsk [foto]](https://dziejesienapodkarpaciu.pl/wp-content/uploads/2026/03/452-364223-100x75.jpg)








