Strona główna KOLBUSZOWA Ślady betonu na drodze doprowadziły do sprawcy

Ślady betonu na drodze doprowadziły do sprawcy

0
Reklama

47-latek kierujący betoniarką, zabrudził drogę na odcinku kilku kilometrów masą betonową. Do jego samochodu doprowadziły policjantów ślady zabrudzeń, pozostawione na drodze. Za popełnione wykroczenie mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został ukarany mandatem.

We wtorek około godz. 16, policjanci interweniowali na ul. Kościuszki w Kolbuszowej. Zgłoszenie dotyczyło zanieczyszczenia jezdni masą betonową, na odcinku drogi krajowej nr 9 w Kolbuszowej i Kolbuszowej Dolnej oraz drogi wojewódzkiej nr 875 w Świerczowie. Kiedy funkcjonariusze dojechali we wskazane miejsce, strażacy usuwali zabrudzenia masą betonową.   

Reklama

Policjanci pojechali śladami zabrudzeń, które doprowadziły ich do Świerczowa, na teren posesji, gdzie znajdowały się trzy betoniarki. Funkcjonariusze wylegitymowali kierowców, ale żaden z nich nie przyznał się do wykroczenia.

Wczoraj, do kolbuszowskiej jednostki zgłosił się jeden z wylegitymowanych, dzień wcześniej, mężczyzn. 47-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego przyznał, że to jego pojazd zabrudził jezdnię.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem.

Reklama
Poprzedni artykułZatrzymał się na środku drogi. Myślano, że zasłabł, a był kompletnie pijany
Następny artykułZłoto dla kulturysty- strażnika granicznego z Rzeszowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!