Strona główna RZESZÓW Skontrolowali zlot. Posypały się mandaty i pouczenia

Skontrolowali zlot. Posypały się mandaty i pouczenia

0
Reklama

W sobotę w nocy, fani motoryzacji zgromadzili się na parkingu przy ul. Podpromie i Witosa, skąd następnie przejechali na parking przy ul. Technologicznej i Chmury. Łącznie zebrało sie ponad 700 uczestników i 350 pojazdów. Aby przeciwdziałań niebezpiecznym zachowaniem, w tym również nielegalnym wyścigom, policjanci podjęli działania zabezpieczające i kontrolne. Uczestniczyli w nich policjanci ruchu drogowego z komendy miejskiej i wojewódzkiej w Rzeszowie, z oddziału prewencji Policji oraz rzeszowscy kryminalni.

Skierowani do działań policjanci wylegitymowali 100 osób i skontrolowali 86 samochodów, ujawniając 107 wykroczeń. Za popełnione wykroczenia, 99 osób zostało ukaranych mandatami karnymi, pouczono 21 osób. Do sądu zostanie skierowany jeden wniosek o ukaranie. Policjanci zatrzymali 2 dowody rejestracyjne, a 4 kierowców straciło prawo jazdy.

Reklama

Wszyscy kontrolowani kierowcy byli trzeźwi. Spośród 107 ujawnionych wykroczeń, aż 65 dotyczyło przekroczenia prędkości, działania policjantów zapobiegły nielegalnym wyścigom oraz zakłóceniom spokoju i porządku w przestrzeni publicznej. Nie doszło do poważnych incydentów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!