Strona główna JASŁO Skołyszyn: Wypadek w ruchu drogowym. Są ranni

Skołyszyn: Wypadek w ruchu drogowym. Są ranni

0

Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano w Skołyszynie. Samochód ciężarowy zderzył się z osobowym. Ranny został kierowca samochodu osobowego. Ciężarówka, która przewoziła węgiel drzewny, przewróciła się na bok, a ładunek rozsypał się poza jezdnię. Droga krajowa nr 28 jest zablokowana.


Do zdarzenia doszło przed godz. 8 w miejscowości Skołyszyn w powiecie jasielskim na drodze krajowej nr 28. Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia ciężarowego mana z osobowym citroenem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na zakręcie kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z osobówką. Tir przewrócił się na bok, a citroen został przygnieciony między naczepami ciężarówki. Ranny został kierowca citroena, mężczyzna trafił do szpitala. Man przewoził ładunek węgla drzewnego, który wysypał się z przewróconego pojazdu.
Droga krajowa nr 28 jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd dla samochodów osobowych drogą lokalną przez Skołyszyn. Samochody ciężarowe są kierowane na Gorlice i Duklę. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.
źr. KPP Jasło 
 

Poprzedni artykułPolska przyjęła prawie 3 tysiące imigrantów
Następny artykułRzeszów: Udaremniono oszustwo finansowe