Strona główna JASŁO Siedmiu kierowców straciło prawo jazdy za niestosowanie do znaków

Siedmiu kierowców straciło prawo jazdy za niestosowanie do znaków

0
Reklama

Wysokie mandaty oraz widmo utraty prawa jazdy na 3 miesiące wciąż nie odstraszają kierowców przed przekraczaniem dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Tym razem, jasielscy policjanci ujawnili aż 7 przypadków, kiedy kierujący jechali zdecydowanie zbyt szybko.

Policjanci z jasielskiej drogówki wciąż stopują zapędy tych, którzy nadmiernie przekraczają prędkość w obszarze zabudowanym. W ubiegłym tygodniu zatrzymali do kontroli drogowej 7 takich kierowców, którzy jechali zdecydowanie za szybko przez miejscowości Nowy Żmigród oraz Przysieki.

Reklama

Wszyscy kierujący stracili prawa jazdy na 3 miesiące. Sześciu z nich zostało ukaranych wysokimi mandatami, a w jednym przypadku funkcjonariusze zdecydowali się skierować wniosek do sądu.

Niechlubną rekordzistką okazała się być 33-latka, która przez Przysieki pędziła z prędkością 122 km/h, w miejscu, gdzie limit to 50 km/h. Mandat jaki otrzymała to 2500 zł, a na jej konto trafiło 15 punktów karnych. Jak tłumaczyła policjantom, jechała tak szybko, ponieważ chciała sprawdzić opony zimowe w swoim samochodzie.

Natomiast podczas kontroli drogowej w Nowym Żmigrodzie, kierujący audi 48-latek oraz pasażer pojazdu tłumaczyli, że jechali 110 km/h, ponieważ chcieli „przetestować” osiągi samochodu, który właśnie został zakupiony przez jednego z nich.

Reklama
Poprzedni artykułOdpowie za kierowanie na podwójnym gazie i spowodowanie kolizji
Następny artykułZderzenie trzech pojazdów na A4. Dziecko podłączone do respiratora wymagało pomocy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!