Dwie osoby trafiły do szpitala po dachowaniu mercedesa w Sędziszowie Małopolskim. Kierujący pojazdem, na zakręcie, prawdopodobnie wpadł w poślizg, zjechał do rowu i dachował. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

W niedzielę, kilka minut po północy na ul. Borkowskiej w Sędziszowie Małopolskim, doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca osobowego mercedesa, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał do rowu, a następnie dachował. Pojazdem podróżowało pięć osób. Kierujący i jeden pasażer trafili do szpitala. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wykonali dokumentację, która pozwoli na ustalenie okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Również w niedzielę w Ropczycach doszło do zdarzenia, w wyniku którego także dwie osoby trafiły do szpitala. O godz. 2, oficer dyżurny otrzymał informację, że na ul. Witosa miało miejsce zdarzenie drogowe. Policjanci potwierdzili ten fakt. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca seatem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, po czym wpadła do przydrożnego rowu. Kierująca oraz pasażerka zostały przewiezione do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.