Strona główna JAROSŁAW Schował się przed policją… w kotłowni za piecem

Schował się przed policją… w kotłowni za piecem

0
Piec centralnego ogrzewania
Reklama

23-letni mieszkaniec gminy Laszki chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwa, schował się przed funkcjonariuszami w kotłowni, za piecem. Sąd Rejonowy w Jarosławiu wydał za nim list gończy. Następne 11 lat mężczyzna spędzi w zakładzie karnym.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radymnie ustalili, że poszukiwany listem gończym 23-letni mieszkaniec gminy Laszki, może ukrywać się w miejscu zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu.

Reklama

W piątek, policjanci pojechali do domu poszukiwanego. Drzwi otworzyli rodzice 23-latka, którzy oświadczyli, że syna nie ma w domu i w ostatnim okresie czasu, nie mieli z nim kontaktu.

Mundurowi nie do końca uwierzyli bliskim poszukiwanego mężczyzny, dlatego postanowili przeszukać budynek mieszkalny. Kiedy weszli do kotłowni, zauważyli schowanego za piecem opałowym mężczyznę. Okazał się nim poszukiwany 23-latek.

Jeszcze tego samego dnia mieszkaniec gminy Laszki, został doprowadzony do policyjnego aresztu, skąd zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego. Mężczyzna ma do odbycia karę 11 lat pozbawienia wolności za przestępstwo spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu i kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Reklama
Poprzedni artykułUciekał przed policją, wjechał w sklep. Był nietrzeźwy
Następny artykułW Sanoku otwarto punkt paszportowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!