Policjanci otrzymali zgłoszenie, że klient nie chce zapłacić taksówkarzowi za kurs. Mężczyzna wysiadł z taksówki i oddalił się w nieznanym kierunku. Został znaleziony w okolicy swojego domu. Leżał w zaroślach. Sprawca zamieszania przez nieuwagę zostawił w taksówce swój portfel.

Dzisiaj kilka minut po północy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Czerteżu klient nie chce zapłacić kierowcy za przejazd. Poinformowany przez taksówkarza o wezwaniu policji na miejsce, mężczyzna wysiadł z samochodu i oddalił się w nieznanym kierunku.

Policjanci ustalili tożsamość klienta i jego miejsce zamieszkania. Na miejscu okazało się, że nie wrócił do domu. Z uwagi na podejrzenie, że może on znajdować się w stanie nietrzeźwości, rozpoczęto poszukiwanie mężczyzny w okolicach posesji. Mężczyzna został odnaleziony w zaroślach za domem. Leżał tam i nie mógł wstać o własnych siłach. Jego zachowanie wskazywało, że jest nietrzeźwy. 45-latek został przekazany pod opiekę żony.

Ponadto w taksówce został znaleziony portfel, który wypadł 45-latkowi z kieszeni.

W związku z wyłudzeniem przejazdu taksówką przez 45-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, będzie prowadzone postępowanie.

żr. KPP Sanok