Strona główna SANOK Sanok: Zaginęła nastolatka. Policja i rodzina proszą o pomoc

Sanok: Zaginęła nastolatka. Policja i rodzina proszą o pomoc

0
Reklama

Policjanci poszukują 16-letniej mieszkanki Sanoka, która w niedzielę wyszła z miejsca swojego zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła ani nie zawiązała kontaktu z najbliższymi. Osoby, które mają informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Policją.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku prowadzą poszukiwania za 16-letnią Oceane Oberlin, mieszkanką Sanoka, która w niedzielę (09.12.2018r.) przed godz. 13, samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Rysopis zaginionej: wzrost około 170 cm, waga 50 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne długie – poniżej ramion, twarz szczupła, oczy piwne. Dziewczyna ubrana była w długą do kolan kurtkę koloru czarnego z kapturem obszytym futerkiem, spodnie typu jeans, buty  sportowe.
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku  tel. 13 46 57 343, 13 46 57 310 lub 311, bądź tel. alarmowy 112.
źr. KPP Sanok

Reklama