Strona główna SANOK Sanok: Strzelił do kobiety i spowodował kolizję z radiowozem

Sanok: Strzelił do kobiety i spowodował kolizję z radiowozem

0

Mężczyzna, który wczoraj był poszukiwany przez sanockich policjantów, został zatrzymany w jednym z hoteli na terenie miasta. Funkcjonariusze szukali go w związku ze zranieniem kobiety oraz spowodowaniem kolizji z radiowozem. 38-latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj odbędzie się jego przesłuchanie.


Wczoraj około godz. 7, sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Orzeszkowej w Sanoku mężczyzna strzelił do kobiety z wiatrówki. Zranił ją niegroźnie w rękę. Sprawca uciekł z miejsca przed przyjazdem policjantów.
Funkcjonariusze po otrzymaniu informacji o sprawcy rozpoczęli jego poszukiwanie. Natrafili na niego na ul. Iwaszkiewicza w Sanoku. Mężczyzna kierował fordem. Po upewnieniu się, że kierującym jest poszukiwany mężczyzna, nadali sygnał aby się zatrzymał. Jadąc za fordem wydawali polecenia do zatrzymania, jednak kierowca nie reagował i jechał dalej. Na ul. Kościuszki w pewnym momencie gwałtownie zahamował powodując, że jadący za nim radiowóz uderzył w jego tył. Auta zaczepiły się o siebie i w ten sposób przejechały około 200 m. Następnie się rozłączyły i kierujący fordem odjechał z miejsca. Samochód, którym się poruszał, porzucił na ul. Orzeszkowej i dalej poruszał się po Sanoku pieszo.
Policjanci wiedzieli, że mężczyzna nie opuścił terenu Sanoka. Sprawdzali miejsca, w których się pojawiał oraz te, w których mógł szukać schronienia. Jego zatrzymanie było tyko kwestią czasu.
Około godz. 23 policjanci prowadzący poszukiwania ustalili, że 38-latek jest w jednym z sanockich hoteli. Wspólnie ze swoim kolegą próbowali wynająć pokój. Zaskoczeni obecnością policjantów, nie stawiali oporu. Obaj zostali zatrzymani. Dzisiaj będą przesłuchiwani.
źr. KPP Sanok

Poprzedni artykułBlizne, Brzozów: 10-latek potrącony przez Iveco
Następny artykułKorczowa: Ukrainiec ukradł 10 tys. zł i chciał uciec z Polski